Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бак для сміття пластмасовий 70 л 04029
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Бак для мусора |
| Материал | Пластик |
| Объем | 70 л |
| Крышка | Плоская |
| Комплектация колесами | Нет |
| Высота | 570 мм |
| Диаметр | 490 мм |
| Цвет | Серый |
- Цена: 665 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Бак для мусора |
| Материал | Пластик |
| Объем | 70 л |
| Крышка | Плоская |
| Комплектация колесами | Нет |
| Высота | 570 мм |
| Диаметр | 490 мм |
| Цвет | Серый |